Brand 180°

Prekės ženklas ir kompanijos įvaizdis yra neatskiriama augančio verslo dalis. Tačiau kartais verslas užauga greičiau nei evoliucionuoja įvaizdis. Brand 180° tai mūsų mantra, paslauga, kurios dėka galime atnaujinti prekės ženklą, komunikacijos priemones ar visą rinkodaros paketą dar tik kuriamam ar sėkmingai augančiam verslui.

Digital

Atskirtis tarp online ir offline jau istorija. Internete kuriami įrankiai, tinklalapiai, mobiliosios programėlės ir turinys tapo kasdieniu informacijos srautu. Kaip būti tikru, jog tinklalapis tampa verslo įrankiu, o kuriamas turinys dėmesio ir jūsų klientų laiko verta informacija? Kasdien sėkmingai randame atsakymus į šiuos klausimus dirbdami su verslo ir kultūros projektais.

Rinkodaros valdymas

Dažnai esame komanda vadinama integruotu rinkodaros skyriumi, kompleksine paslauga, kurios tikslai ilgalaikiai. Vystome sudėtingus, daug media priemonių ir kanalų apimančias įvedimo ir palaikymo kampanijas. Dirbame nuo šviežiai sukurto prekės ženklo iki sėkmingai dirbančio verslo kartu su jo savininkais.

Konsultavimas

Esame patarėjai ir į konkretų rezultatą orientuoti konsultantai. Mielai dalinamės savo patirtimi ne tik mokymų ar paskaitų metu, bet ir padedame iš šono pažvelgdami į Jūsų verslą. Manome, jog dažnu atveju teisingai formuluojami ir užduodami klausimai yra visa ko reikia gryninant verslo pozicionavimo idėją ar komunikacijos žinią.