Kauno valstybinė filharmonija

Tinklalapis

Klientas: Kauno valstybinė filharmonija. Visiems kauniečiams gerai žinoma klasikinės muzikos koncertų vieta, įsikūrusi istoriniame tarpukario architektūros pastate.

Užduotis: sukurti tinklalapį, kuris būtų patrauklus jaunesniam naudotojui, bet tuo pačiu neišgąsdintų ir vyresnio. Perteikti filharmonijos klasiką ir modernizmą jungiantį požiūrį.

Kauno valstybinė filharmonija yra viena geriausiai žinomų klasikinės, simfoninės ir džiazo muzikos koncertinių salių Kaune ir visoje Lietuvoje. Nors filharmonijoje vykstantys koncertai vis dažniau apjungia klasiką ir jaunatvišką modernizmą, šios įstaigos komunikacija ir reprezentacija internetinėje erdvėje vis dar buvo pakankamai sustabarėjusi. Senasis tinklalapis neatspindėjo nei klasikinio žanro, nei jaunųjų klasikų, buvo nepritaikytas naršymui mobiliuosiuose įrenginiuose.

Pagrindinė mūsų užduotis kuriant naująjį Kauno valstybinės filharmonijos įvaizdį internete buvo ne tik vizualiai atspindėti įstaigos stilių, bet ir sukurti platformą, kurioje būtų patogu naršyti ir kuri padėtų vystyti tolesnę internetinę komunikaciją filharmonijos marketingo skyriui.

www.kaunofilharmonija.lt

Paslaugos

  • UX / UI analizė
  • Prototipas
  • Vartotojų įpročių analizė
  • Dizainas
  • Programavimas